Product Details
General Information
| Colour | Beech |
| Material | Wood |
| Cable Port | Yes |
| Desk Depth | 800mm |
| Dimensions (WxDxH) | 1800x800x725mm |
| Frame Colour | Silver |
| Leg Type | Cantilever |
| Manufacturer | Dams International |
| Pedestals | None |
| Size | 1800mm |
| Style | Rectangular Desks |
| Top Colour | Beech |
| Warranty | Lifetime Warranty |
Product Information
| Brand | Vivo |
| Type | Office Desks |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
