- There may be additional delivery charges for the Highlands, islands, and Northern Ireland & Republic of Ireland please call us for details
- Non-returnable
- Height adjustable feet up to 10mm
- 18mm thick table top
- Set up your office space in a configuration to suit you
- Dimensions (WxDxH): 750x750x730mm
- Finish: White
- Silver frame
<
>
Serrion Square Table 750mm White KF79846
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Colour | White |
| Dimensions (WxDxH) | 750x400x726mm |
| Frame Colour | Silver |
| Manufacturer | TC Group |
| Height | 726mm |
| Leg Type | 4 Leg |
| Size | 750mm |
| Shape | Square Table |
| Standards | BS:527-2-2002 / BS:12521:2009 |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Weight | 18.2kg |
Product Information
| Brand | Serrion |
| Type | Tables |
Description
Set up your office space in a configuration to suit you with this Serrion Square Table. The Table features an 18mm thick table top, Silver frame and height adjustable feet up to 10mm. This Table measures W750 x D750 x H730mm and comes finished in White.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
