People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Cartridge Type | Original |
| Colour | Multipack |
| Compatibility | HP DesignJet T100, T120, T125, T130, T520, T525, T530 Printer series |
| Print technology | Thermal inkjet |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| OEM code | P2V32A |
| HP segment | Home |
| Country of origin | Singapore, Malaysia |
| Width | 119 mm |
| Depth | 46.2 mm |
| Height | 126 mm |
| Weight | 180 g |
| Empty weight | 114.9 g |
| Package width | 119 mm |
| Package depth | 46.2 mm |
| Package height | 126 mm |
| Package weight | 200 g |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Master (outer) cases per pallet | 72 pc(s) |
| Products per pallet | 1728 pc(s) |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Pallet gross weight | 390.1 kg |
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 5.14 kg |
| Master (outer) case length | 250.9 mm |
| Master (outer) case width | 298.4 mm |
| Master (outer) case height | 149.3 mm |
| Pallet gross length | 101.6 cm |
| Pallet gross width | 121.9 cm |
| Pallet gross height | 111.7 cm |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219 x 1016 x 1117 mm |
| Box contents | 3 ink cartridges |
| UNSPSC-code | 441031052 |
Product Information
| Brand | Unbranded |
| Type | Ink |
