People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Dimensions | 57x57x12.7mm |
| Colour | White |
| Core Diameter | 12.7mm |
| Part | 1-Ply Rolls |
| Roll Type | Thermal Rolls |
| Roll Width | 57mm |
| Roll Size | 57x57mm |
| Manufacturer | CTS |
| Grammage | 55gsm |
Product Information
| Brand | CTS |
| Type | Thermal Rolls |
Description
Our 57 x 57mm Thermal Till Rolls are the perfect alternate option for your receipt printing needs as you can rely on them to produce excellent results every time.
Please note that some product packaging may vary from illustrations.
